Hakkımızda

Hakkımızdanı burada inceleyebilirsiniz.

"Türkiye'nin Online Poliçe Satın Alma Web Sitesini " güvenilir, yenilikçi ve deneyimli kadrosu ile hizmete sunan sigortamteklif.com, Orta Karadeniz ve İç Anadolu bölgesinde öncü olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Sigortamteklif.com, Online Sigortacılık sektörüne yenilikler getirerek profesyonel yönetim anlayışı ve deneyimli kadrosu ile 2016 yılında kurulmuştur.

Sigortamteklif.com, kendi bünyesinde bulundurduğu yazılım uzmanları ile, sizlerin zamanını ve bütçenizi en uygun şekilde kullanmanızı sağlamıştır.

Online poliçe satın alma işleminizi uygun fiyat garantisi, hızlı ve güvenilir bir yoldan kolayca yapabilmenizi sağlamıştır.

Poliçenizi hemen satın alın ve zaman kaybetmeden sigorta poliçeniz (teminatınız) başlasın.

Sigortam teklif.com, sigorta sektöründe profesyonel yönetim anlayışıyla yenilikleri takip ederek müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir ve uygun fiyat politikası ile Türkiye'de 'Güvenli Geleceğin Adresi' olmayı hedeflemektedir.

Sigortamteklif.com ne iş yapar?

sigortamteklif.com sigorta şirketlerinin sunduğu Kasko, Trafik, Seyahat, Yurtdışı Eğitim Sağlık, Dask, Konut, Tamamlayıcı Sağlık ve benzeri tekliflerini, poliçe tutarlarını ve poliçe kapsamlarını çok kısa bir süre içerisinde tarayarak karşılaştırır. sigortamteklif.com bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun teklifi arama işini sizin adınıza yaparak zamandan tasarruf etmenizi ve poliçenizi kolayca satın almanızı sağlar.

Sigortamteklif.com hizmet anlayışı nedir?

sigortamteklif.com kasko ve trafik sigortası hizmetini aşağıdaki prensiplere bağlı kalarak sunar:

  • En uygun fiyatları bulmanızı sağlar: sigortamteklif.com birçok sigorta şirketini tek seferde ve gerçek zamanlı olarak sorgular ve bütçenize en uygun teklifleri anında görüntüler
  • Zamandan tasarruf edersiniz: sigortamteklif.com en büyük sigorta şirketlerini en ileri teknolojiyle sizin adınıza gerçek zamanlı olarak sorgular ve size zaman kazandırır
  • Arama sonuçlarımız tarafsız ve objektiftir: sigortamteklif.com sigorta şirketleri arasında ayrım yapmadan tarafsız ve objektif bir arama yapar
  • Bilgileriniz her zaman güvendedir: Bilgileriniz son teknoloji güvenlik sistemlerinin güvencesi altındadır ve üçüncü şahıs ya da kurumlarla paylaşılmaz
  • Sigortamteklif.com ücretsizdir: sigortamteklif.com sigorta şirketlerini sorgulayarak sunduğu teklifler hiçbir gizli ücret içermez.
carringomerkezservis.com