Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında bilmeniz gerekenler ve en uygun fiyat teklifleri SigortamTeklif’de!

Hemen arayın

Telefonda tekliflerinizi hemen hazırlayalım!


0850 550 25 50

Devlet destekli bir sigorta türü olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, fiyat sınırlarını aşan tedavi masraflarını ve SGK’nın karşılamadığı giderlerini karşılar.

Özetle, özel sağlık kuruşlarındaki(SGK ile anlaşması olması zorunludur) tedavi giderlerinizin, sigorta şirketi tarafından karşılanması amaçlanır.

Bu sigorta türü ile SGK anlaşması olan özel sağlık kuruşlarından yüksek kalitede hizmet alır ve SGK’nın karşılamadığı miktarı sigorta şirketiniz öder.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?

Bu sorunun cevabı bir çok değişkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sigortamteklif, size en uygun fiyat garantisi vermektedir. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilir ya da formu doldurabilirsiniz.

Sigorta Teminatları

Yatarak tedavi
Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi

Sıkça Sorulan Sorular

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, devlet destekli bir sigorta türüdür. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun karşılamadığı ya da ücret limitlerini aşan tedavi giderlerini karşılamak amacıyla düzenlemeye konmuştur. Tamamlayıcı sağlık sigortası (TSS) ile SGK anlaşması olan özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızın sigorta şirketi tarafından karşılanması, size yansıtılmaması amaçlanır. Yani herhangi bir sigorta şirketinden tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü aldıysanız SGK ile anlaşması olan hastanelerde tedavi olur, yüksek kalitede sağlık hizmeti alırsınız ve SGK’nın karşılamadığı miktarı sigorta şirketiniz sizin yerinize öder.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Yapılır?
İhtiyacınız olan sigorta poliçesini seçmenizde alanında uzman kadromuz fiyat bilgisini ve poliçe teminat içeriklerini iletmekten memnuniyet duyacaktır.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?
Yaptırmış olduğunuz Tamamlayıcı Sağlık Sigorta poliçenizin şirketini ve bulunduğunuz ili alanında uzman sigorta danışmanlarımızı arayarak hangi özel hastanelerde ek SGK masrafı ödemeden tedavi olabileceğinizi hemen öğrenin.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajları Nelerdir?

Özelleştirme Seçeneği

Kendi ihtiyaçlarınıza göre, Tamamlayıcı Sağlık Sigortanızı kişiselleştirebilirsiniz.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi

Tamamlayıcı Sağlık Sigortanızı ömür boyu yenileme garantisi vardır.

Maliyetlerinizi Düşürün

İlaç tedavisi, röntgen, ayakta tedavi, tahlil, röntgen, tomografi, sintigrafi, ameliyat gibi masraflı sağlık hizmetlerinizi, Tamamlayıcı Sağlık Sigortanız ile ödeyin.

İndirim Fırsatları

SigortamTeklif, şirket politikası olan UYGUN FİYAT POLİTİKASI dışında danışanlarına ek olarak indirim ve kampanyalar düzenler.